Де поставити брекети в Дніпрі?

Де поставити брекети в Дніпрі?

Носити брекети чи не носити? Що може статись, коли в мене криві зуби? Такі питання ставлять пацієнти стоматологічних клінік майже не щодня.

Щоб остаточно вирішити питання брекетів та їх важливості для людини, ми разом з ортодонтом Каро Антоном клініки UaDenta розповімо про них все: від різновидів до ціни. 

Навіщо ставити брекети?

AD_4nXdcZ94CZ00ZPo26P-kbr6cpgG4g4ZvkZdw96OF6HGh4ZblGv4fML7ADZdsXNJRZoMjZzA7ysNfDxrOBjtPDQkKQFMTFcexPKXw7H5qFg-zxrJo2FRtcNkEGahycZqFt9kIvbJILo4IJVNzHvooteTUROl5w?key=HiFpSjurcZg0gMPWbrLwVg

Брекети — ортодонтична конструкція, котра використовується для вирівнювання прикусу та зубного ряду пацієнта. Саме завдяки брекетам можна отримати здорову, красиву посмішку та рівний зубний ряд. 

Рівні зуби та правильний прикус — не тільки про естетику, а й про здоров’я пацієнта.

Від стану нашої ротової порожнини, положення зубів та прикусу залежить те, як ми пережовуємо їжу. А це в майбутньому впливає на наш шлунок та організм. 

Скільки коштує встановити брекети?

Якщо вас цікавить ціна на встановлення брекетів, тоді ви можете подивитись ціни за посиланням , та записатись на консультацію . Ціна брекетів залежить від:

  • Поточного стану зубів та ясен пацієнта. Можливо потрібне додаткове лікування.
  • Прикусу та положення щелеп.
  • Наявності додаткових захворювань та патологій.
  • Виду брекетів, котрий бажає встановити пацієнт.

Види брекетів

Якщо ви думали, що існує лише один вид брекетів, ви помилились. Різновидів чимало і всі вони між собою відрізняються. 

AD_4nXecfl61gGgNMEp3O3TQIkRp1EvRoLGkMw5HXy2cHa5QxVpi8u_hrZsKVOfLa_cXfE2VPmXE5hmwF2nHq7veAnCsTAYp8OH0mBIgLN4C0PrUl9kRkRaSXPzshiswifEVQF8Gpd54v1LsR7152496GefVw6TQ?key=HiFpSjurcZg0gMPWbrLwVg

Металеві брекети — класичний і найпоширеніший вид. Їх виготовляють із нержавіючою сталі. Вони міцні, довговічні та доступні більшості пацієнтів через невисоку ціну. З недоліків можна виділити лише те, що вони помітні на зубах.

Керамічні брекети. Такі брекети виготовляються з керамічного матеріалу, а колір підбирається під колір зубів пацієнта. Так, вони менш помітні, виглядають більш естетично, але вони не такі міцні, та дорожчі.

Сапфірові брекети. Їх головна відмінність — естетика та непомітність на зубах. Вони виробляються з прозорого монокришталевого сапфіру. З недоліків можна виділити їх ціну та дбайливе ставлення до конструкції.

Лінгвальні брекети. Такі брекети встановлюють е на зовнішню, а на внутрішню сторону зубів. Вони повністю непомітні, але не такі зручні. За ними важче доглядати та викликають дискомфорт перший час після установки.

Системи брекетів, що регулюються самостійно. Цей тип брекетів має замки з інтегрованими механізмами, що знижують тертя. А на корекції треба ходити не так часто, як із класичними брекетами зі сталі. 

Такі брекети викликають менше дискомфорту під час носіння, але вони значно дорожчі за аналоги. 

Процедура установки брекетів

AD_4nXd44XlaWY8yPtaarHFuQ0VCU9Z8c38sVuK-psiX8iEJe9u0hOELOc8aYE7ZI-hnMdLBlt9PPSpXFr09DzuzcfBpBE0ezGxrqOM4fCD6_JM7TwHwxW8_kuAIf0m4i9iwCQZ9dR9Ubo2hqW4SGYG0P-lbPehR?key=HiFpSjurcZg0gMPWbrLwVg

Як ставлять брекети в сучасних клініках? 

  1. Все починається з консультації та огляду лікарем. Спочатку треба потрапити на прийом та переконатись, що всі зуби здорові, цілі та не потребують лікування. Така сама ситуація з яснами. Вони повинні бути здорові, без пошкоджень. Брекети не можна ставити на хворі зуби.
  2. Обстеження ротової порожнини включатиме візуальний огляд, рентгенографію, панорамний знімок обох щелеп.

В деяких випадках треба видалити зуби мудрості, провести комплексну чистку зубів, видалити зубний камінь. 

  1. Коли всі зуби здорові, пацієнт спілкується з ортодонтом про можливі варіанти установки брекетів, потенційні терміни носіння конструкції.
  2. Коли всі питання та аспекти узгоджені, пацієнт приходить на установку брекетів. На зуби наноситься спеціальний клей та встановлюються брекети. На брекети встановлюються спеціальні дуги, котрі фіксуються за допомогою лігатур. Саме ці дуги утворюють тиск на зуби, котрий їх і вирівнює до правильного положення. 
  3. Догляд та корекція. Пацієнт стабільно приходить на консультації та корекцію до свого ортодонта. Лікар корегує положення дуг, їх тиск та встановлює додаткові елементи, якщо це потрібно.

Скільки треба носити брекети? Все залежить від індивідуальної ситуації пацієнта. Зазвичай, термін носіння брекетів становить від 1 до 3 років. 

Не забувайте, що за брекетами треба доглядати не менш дбайливо, ніж за зубами. Не ігноруйте рекомендації вашого ортодонта.

Вы могли пропустить